بخارشوی SC 1

بخارشوی SC1 ساده ترین دستگاه نظافت بخار پرتابل شرکت کارچر می باشد که با تولید بخار با فشار 3 بار با توان حرارتی 1200 وات ، وزن 1.5 کیلو و ابعاد 19*13*32 سانتیمترقادر به نابود کردن 99/99 % جرم ،باکتری و آلودگی از سطوح داخلی آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، شیرآلات ، آینه ، وان ، کاسه روشویی ، هود ، یخچال ، ماکروفر ، فر، سینک ، داشبورد خودرو ، سقف و ستون خودرو ، شکست های سرامیک ، درز سطوح فلزی مانند اجاق گاز ، سطوح ناهموار لاستیک و پلاستیک مانند درب یخچال و ... بدون هرگونه مواد شیمیایی شوینده و فقط با آب معمولی می باشد . در صورت نیاز به استفاده از مواد شیمیایی جهت شستشوی سریع لطفاً مواد شستشو را روی سطح اسپری نمایید و پس از زمان توقف جهت بهترین نتیجه نظافت از بخارشوی استفاده نمایید. لطفاً از ریختن مواد شوینده به داخل مخزن دستگاه جداً خودداری نمایید زیرا باعث تخریب کامل دستگاه می شود. آب جوشیده مناسب ترین گزینه برای استفاده دردستگاه بخارشوی می باشد. بخصوص در مناطقی از کشور که آب شهری شور و دارای املاح بسیار است. وزن کم ، سهولت حمل و نقل و کاربری ساده ، از مزایا ی این بخارشور خانگی پرتابل می باشد، طراحی قدرت و توان دستگاه به گونه ای است که کلیه کاربردهای نظافتی داخل منزل طی زمان 4 الی 5 دقیقه پیوسته نظیر شیرآلات و حداکثر گاز بدون وجود لکه های چربی قدیمی را انجام می دهد. مخزن 0.25 لیتری (250 سی سی) دستگاه امکان کارکرد پیوسته را طی حدود 15 دقیقه 20 متر مربع تامین می نماید. پس از آن تا زمان خنک شدن دستگاه ، آزاد شدن در پوش ایمنی مخزن آب(حدود 6 دقیقه )، پرکردن مخزن آب ، توقف حدود 10 دقیقه جهت ایجاد بخار با قدرت پاک کنندگی مناسب ، عمل نظافت متوقف است. دستگاه مجهز به قفل ایمنی کودک بر روی دسته می باشد که بسیار حایز اهمیت است. طول کابل برق دستگاه 4 متر می باشد و فاقد دکمه خاموش و روشن میباشد و با اتصال دوشاخه دستگاه به پریز برق روشن و با کشیدن دوشاخه خاموش میشود . دستگاه مجهز به چراغ نشانگر با قابلیت چشمک زدن می باشد که وضعیت روشن بودن دستگاه و زمان آماده به کار بودن دستگاه را نشان می دهد . نازل کف مناسب شستشوی کف و دیوار با عرض نظافت بالا و قابلیت کاربری "با "یا" بدون حوله" می باشد. برای سطوح کوچکتر و کارهای ظریف و مبلمان می توان از نازل کف کوچک که مجهز به برس می باشد "با" یا "بدون حوله "کوچک کشدار استفاده کرد. استفاده از نازل کف با توجه به طول آن باعث افت فشار و قدرت پاکنندگی بخار خروجی میشود. همچنین از نازل درز کوچک جهت نظافت درز و گوشه های اشیاء ، لوازم آشپزخانه و منزل استفاده می شود . با سری برس گرد کوچک بر روی نازل مذکور می توان شیر آلات و سطوح فلزی را به راحتی تمیز نمود . تکنولوژی مخزن دستگاه بویلر می باشد که باعث تامین بخار با کیفیت پاک کنندگی مطلوب می شود. در صورت نیاز میتوان برای دستگاه کارچر SC1 شلنگ بخارشورجهت دسترسی به نقاط دور تهیه کرد اگرچه استفاده از شلنگ برای این مدل باعث افت فشار و قدرت پاکنندگی بخار خروجی میشود. کلید 3 حالته بدون خروجی بخار(قفل کودک)، تنظیم فشار بخار کم و زیاد بر روی دسته بخارشوی قرار دارد . بخار حاصل از دستگاه نسبتاً خشک می باشد . (79%) و در صورت نظافت کف نیاز به چند حوله جهت خشک نمودن سطح می باشد. جهت نظافت شیشه ، آینه ، چوب ، سرامیک ، دیوار استفاده از دستگاه مکش آب WV50 یا WV2 ( با مشخصات فنی درج شده در بخش تکنولوژیک ) توصیه می شود . این دستگاه محصول کشور آلمان می باشد و امتیاز کاربران به این محصول 4.3 از 10 می باشد.
شرکت کارشر حق تغییر در مشخصات فنی دستگاه را در هر زمان بدون اطلاع قبلی محفوظ نموده است ، لطفاً برای کسب اطلاع از مشخصات فنی بروز محصولات با کارشناسان ایران کارشر تماس حاصل فرمایید .
روش استفاده :
چنانچه برای بار اول از دستگاه استفاده می نمایید واشرهای کوچک لاستیکی – اورینگ روی لوله تلسکوپی ، سر دسته تفنگی را با روغن مایع کمی چرب نمایید .
مخزن دستگاه را تا 3 سانتی متر پایین تر از رزوه دهانه ، از آب جوشیده پر، درپوش فلزی را کاملاً سفت ، سپس دستگاه را به برق وصل نمایید . از زمان 3 دقیقه دستگاه آماده بخار دهی می باشد ولی برای ایجاد بخار با کیفیت پاک کنندگی حداکثر به 10 دقیقه زمان نیاز است . پس ازطی این زمان و قبل از شروع عمل نظافت شصتی خروج بخار دستگاه را از حالت قفل خارج نموده و شصتی زرد رنگ را در داخل سینک یا یک سطل فشرده نمایید تا آب ایجاد شده در مجرای مخزن و شلنگ خارج گردد و خروج بخار با فشار مناسب مشاهده گردد سپس نازل مورد نظر را وصل نموده و عمل نظافت را آغاز نمایید .
نکات ایمنی :
* لطفاً از ریختن مواد شوینده به داخل مخزن دستگاه جدداً خودداری نمایید . زیرا باعث انفجار دستگاه می گردد.
* پس از خاتمه عمل شستشو شلنگ بخارشوی رابطور مستقیم قرار دهید تا کاملاً سرد شود و سپس جمع نمایید تا از شکستگی شلنگ دستگاه جلوگیری شود. (در صورت تهیه شلنگ یا مدل Premium)
* پس از خاتمه کار مخزن آب را خالی نموده و درب بخارشور را بازبگذارید حتی در صورت عدم استفاده طولانی از دستگاه درب آن را باز بگذارید . زیرا بستن درب باعث ایجاد فشار منفی در مخزن می شود و پس از طی زمان درب دستگاه باز نمی شود و باید به مراکز خدمات ارسال گردد.
* جهت رسوب گیری مخزن بخار شوی ، دستگاه را از برق کشیده ، مخزن دستگاه را تا نیمه از آب پر نمایید سپس قرص رسوب گیر را به میزان نوشته شده روی جعبه آن براساس مدل دستگاه اضافه نموده و پس از 20 دقیقه آن را خالی نموده و چند بار با آب سرد شستشو نمایید .
توان دستگاه w 1200
ظرفیت مخزن L 0.2
حداکثر فشار بخار bar 3
وزن خالص دستگاه kg 1.58
متعلقات کاربردی این مدل :

نازل قدرت بالا جهت عمق
نظافت درز و گوشه ها (28842820)
نازل شیشه و آینه (28842820)
جارو شارژی مکش آب باقیمانده
بدون رد آب (16333000)
نازل پرده و پارچه (41303900)
برس گرد کوچک پلاستیکی (28630580)
برس گرد کوچک فلزی – برنجی (28630610)
برس گرد بزرگ پلاستیکی (28630220)
نازل بزرگ لبه دار جهت سهولت پاک کنندگی (28631400)
نازل توربو نظافت سریع (28631509)
مزایا
طراحی زیبا ، ابعاد وزن مناسب - پرتابل
سهولت استفاده و کاربری
ایمنی مناسب
کارایی بالا به نسبت سایر نمونه های بازار
معایب
فشار بخار اولیه بالا و افت آن پس از زمان کوتاه
نیاز به زمان توقف پس از 5 دقیقه کارکرد جهت فشار بخار خروجی مناسب
تک مخزن و توقف کاری طی 15 دقیقه نظافت
فاقد دگمه خاموش و روشن
عدم وجود سیم جمع کن

2 responses on “بخارشوی SC 1

  1. بردیا می‌گه:

    ممنون از توضیحات کامل ایران کارشر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *