بخارشوی خانگی

[table id=1 /]

بخار 99.99% باکتری ها را می کشد!

  • بعضی اوقات بهترین راه خلاص شدن از باکتری ها استفاده از بخار است. قدرت بالای بخار خروجی و دمای بالای آن می تواند این اطمینان را به شما بدهد که بخارشورهای کرشر 99.99% باکتری های معمول محیط های خانگی را از بین می برد.(این امر توسط توسط لابراتوار اشتوتگارت تأیید شده است) و با این وجود باکتری های خانگی شانسی نخواهند داشت.

بهتر از تی!

  • بخارشوهای کرشر بیشترین میزان پاکیزگی و پاکسازی را بر روی سطوح سختی همچون سنگ، موزاییک و کاشی و پی وی سی و پارکت تضمین می کنند. نازل کف کرشر به منظور تمرکز بر روی کف به مدت طولانی و حداکثر تأثیر پاکسازی طراحی شده است. با بهره بری از قدرت بالا و موثر پاکسازی بخارشورهای کرشر 99.99% باکتری ها را از بین می برند. که این امر زمانی اهمیت پیدا می کند که آن را با تی مقایسه کنید.

یک دستگاه و کاربردهای بسیار!

  • بخارشورها در برابر آلودگی راه حل بسیار مناسبی هستند. از طرفی می توانید توسط بخارشور ها هر سطحی را بدون استفاده از مواد شیمیایی (دوستدار محیط زیست) پاکسازی کنید. از کوچکترین درزها تا کف و دیوار را می توانید بدون زحمت توسط این بخارشورها پاک کرده و با استفاده از گستره زیاد لوازم جانبی آن می توانید به مقابله با آلودگی هر سطحی بروید.

پاکسازی کف:

  • بخارشور حداکثر پاکیزگی را در پاکسازی سنگ، PVC، پارکت و .. تضمین می کند.

پاکسازی آشپزخانه :

  • از بست ها و شیرها گرفته تا شیشه، درزها، هود، سینک و هر وسیله ای که در آشپزخانه است را می توانید توسط بخارشورهای کرشر پاکسازی و ضد عفونی کنید.

پاکسازی حمام:

  • بخارشور کرشر پاکیزگی و ضدعفونی تمام و کمال را در حمام و مکان هایی که حساسیت وجود دارد تضمین می کند.حتی در پاکسازی سرامیک ها، کاشی و آینه و سر دوش و ....

اتو (در برخی از مدل ها) :

  • با امکانی که کرشر در برخی از مدل های خود قرار داده است. به همراه دستگاه یک اتوی همه کاره هم عرضه می شود که از نظر کارکرد چیزی از رقیبان سطح اول خود کم ندارد.

تنوع بالای لوازم جانبی بخارشورهای کرشر موارد استفاده آن را گسترش می دهد.

انواع برس

اتو

نازل بخار

حوله

انواع هد

سری کاغذ دیواری